Call of Duty 2

Call of Duty 2 dla Mac

Do boju żołnierzu

Call of Duty 2 to już klasyczna wojenna strzelanka. Pozwoli ci przypomnieć sobie urok młodzieńczego biegania po plaży z wiązką granatów w plecaku. Mimo swego wieku, stworzona w 2006 roku Call of Duty 2 wciąż daje ogromną radość z gry. Call of... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Duża grywalność
  • Doskonały klimaty
  • Zróżnicowane teatry działań

Wady

  • Potknięcia techniczne, np. wiszące w powietrzu postacie
  • Liniowa fabuła

Niezbędny
10

Call of Duty 2 to już klasyczna wojenna strzelanka. Pozwoli ci przypomnieć sobie urok młodzieńczego biegania po plaży z wiązką granatów w plecaku.

Mimo swego wieku, stworzona w 2006 roku Call of Duty 2 wciąż daje ogromną radość z gry. Call of Duty 2 to kwintesencja starych, dobrych strzelanek typu FPS, gdzie akcję podziwiamy z perspektywy pierwszej osoby. Cóż może cieszyć bardziej niż rundka przez Berlin ze Springfieldem w garści? Wybuchające w koło granaty, okrzyki kumpli z drużyny i jęki umierających przeciwników pomagają Ci poczuć się jak szeregowiec Ryan.

Call of Duty 2 jest niezwykle dynamiczna. Zróżnicowane teatry działań i możliwość wcielenia się w przedstawicieli zarówno Rosjan, Brytyjczyków oraz Amerykanów pozwalają długo cieszyć się grą. Broń wydają się reagować realistycznie a wstawki filmowe cieszą oko.

Czas obszedł się z Call of Duty 2 dość łagodnie. Niestety małe zróżnicowanie okrzyków wydawanych przez wrogów, którym zdarza się lewitować nieco razi. Wadą gry jest też bardzo liniowa fabuła i stosunkowo niski poziom trudności.

Powrót do Call of Duty 2 jest przyjemnością. Mimo drobnych usterek, gra dostarcza fantastycznej rozrywki.

Najczęściej pobierane Akcji na mac

Call of Duty 2

Download

Call of Duty 2 1.3

Opinie użytkowników o Call of Duty 2

Sponsorowany×